Betclic 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Dominguez zawodnikiem GKS Tychy

Stało się to o czym w ostatnich dniach było głośno w mediach. Antonio Dominguez został nowym zawodnikiem GKS Tychy. Hiszpan podpisał z „Tyskimi” dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Hiszpański rozgrywający rozegrał w biało-czerwono-białych barwach 71 oficjalnych spotkań, w których zdobył 14 bramek. Dominguez jest piątym najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ŁKS. 

Pod koniec kwietnia tuż przed derbowym spotkaniem z Widzewem, ŁKS poinformował, że Dominguez opuszcza zespół z powodów osobistych, natomiast sam zainteresowany stwierdził, że opuścił Łódź, ponieważ klub nie wywiązywał się z kontraktowych zapisów, odnośnie wynagrodzenia. Teraz wraca do Polski i będzie występował w trójkolorowych barwach.

Foto: GKS Tychy


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119