Oficjalnie. Dominguez zawodnikiem GKS Tychy
Stało się to o czym w ostatnich dniach było głośno w mediach. Antonio Dominguez został nowym zawodnikiem GKS Tychy. Hiszpan podpisał z „Tyskimi” dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Hiszpański rozgrywający rozegrał w biało-czerwono-białych barwach 71 oficjalnych spotkań, w których zdobył 14 bramek. Dominguez jest piątym najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ŁKS.
Pod koniec kwietnia tuż przed derbowym spotkaniem z Widzewem, ŁKS poinformował, że Dominguez opuszcza zespół z powodów osobistych, natomiast sam zainteresowany stwierdził, że opuścił Łódź, ponieważ klub nie wywiązywał się z kontraktowych zapisów, odnośnie wynagrodzenia. Teraz wraca do Polski i będzie występował w trójkolorowych barwach.
Foto: GKS Tychy