Betclic 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Maksymilian Rozwandowicz zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Maksymilian Rozwandowicz odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomocnik będzie od teraz reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec. Z tym klubem związał się dwuletnim kontraktem.

Były już kapitan biało-czerwono-białych, grał przy alei Unii od 2017 roku, kiedy to przeniósł się do do Łodzi z Chrobrego Głogów. Z naszym zespołem świętował awanse do II ligi , I ligi oraz Ekstraklasy. W sumie w koszulce z przeplatanką na piersi rozegrał okrągłe 150 spotkań, w których zdobył 17 bramek.

Rozwandowicz jest jedynym zawodnikiem w historii, który strzelał gole dla ŁKS-u na pięciu poziomach rozgrywkowych. Trafiał do siatki, w Ekstraklasie, I lidze, II lidze, III lidze i IV lidze.

Umowa z byłym już kaptanem „Rycerzy Wiosny” została rozwiązana za porozumieniem stron, po czym stał się wolnym zawodnikiem. Teraz 28-latek będzie występował w zespole Zagłębia Sosnowiec, z którym podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku. Na początku października „Rozwan” będzie miał możliwość powrotu na „stare śmieci”. W 12. kolejce Fortuna 1. ligi, ŁKS podejmie na Stadionie Króla, właśnie sosnowiczan.

Maks dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

Foto: Zagłębie Sosnowiec, Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119