Siatkówka

Transferowa bomba! Roberta Ratzke zostaje w ŁKS-ie!

Z całą pewnością nie było to łatwe zadanie, ale Hubert Hoffman mu podołał! Wicemistrzyni olimpijska z Tokio i podstawowa rozgrywająca ŁKS-u Commercecon z poprzedniego sezonu – Roberta Ratzke – zostaje w klubie na następny sezon!

Roberta do grona „Łódzkich Wiewór” dołączyła przed rozpoczęciem minionego sezonu. Przyjeżdżając do Łodzi jako wicemistrzyni olimpijska, Brazylijka wlała w serca kibiców wiele nadziei, które w trakcie rozgrywek udało się spełnić.

Ratkze w trackie poprzedniego sezonu rozegrała 27 spotkań, w których zdobyła 78 punktów. Imponująco wyglądają także statystyki serwisu i bloku – Roberta 26 razy punktowała po zagrywce, a także 18 razy blokowała rywalki.

W minionej kampanii Brazylijka była jednak przede wszystkim podstawową rozgrywającą „Łódzkich Wiewiór” i wciąż nią będzie w następnym sezonie!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119