Piłka Nożna

Artur Bogusz znalazł nowy klub

Artur Bogusz w nowym sezonie będzie grał podobnie jak zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego w Fortuna I lidzie. 27-letni obrońca został dziś zaprezentowany jako nowy piłkarz Radomiaka Radom. Z tym klubem podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

„Maska” dwukrotnie bronił barw „Rycerzy Wiosny”. Pierwszy raz trafił na Aleję Unii w sezonie 2012/13. Wówczas wystąpił tylko w dwóch spotkaniach I ligi. W latach 2018-2020 ponownie grał z przeplatanką na piersi i zaliczył 33 mecze, w których zdobył cztery gole. Z ełkaesiakami wywalczył w 2019 roku awans do PKO BP Ekstraklasy. Po zakończeniu sezonu 2019/20 jego kontrakt z ŁKS-em wygasł i klub nie zdecydował się go przedłużyć.

– Jestem zadowolony, że będę reprezentował barwy klubu z Radomia. Chcę wywalczyć z drużyną jak najwyższe miejsce w Fortuna 1 Lidze. Pozdrawiam wszystkich kibiców Radomiaka – powiedział po podpisaniu umowy były gracz ŁKS.

Bogusz przyjedzie do Łodzi ze swoim nowym klubem dopiero pod koniec kwietnia w ramach 27 kolejki Fortuna I ligi.

Foto: Radomiak Radom


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119