Piłka NożnaTransfery

Media: Goku nie trafi do ŁKS

Goku Roman był jednym z zawodników, którymi interesował się Łódzki Klub Sportowy na rynku transferowym. Łodzianie złożyli nawet ofertę za Hiszpana, ale ostatecznie nie dojdzie do przenosin 30-latka na Aleję Unii.

Pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała trafi do Wisły Kraków. Jutro odbędą się jego testy medyczne w klubie z Reymonta. 

ŁKS rozmawiał z Podbeskidziem na temat tego transferu, ale łodzianie nie zdecydowali się przystać na warunki, które postawił bielski klub. 

Według naszych informacji, Podbeskidzie początkowo żądało za swojego piłkarza około 700-800 tysięcy złotych, ale była to kwota do negocjacji. Do Wisły, Goku trafi prawdopodobnie za mniejsze pieniądze, a ŁKS musi poszukać wzmocnień gdzie indziej.

Foto: Podbeskidzie 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119