Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Klimczak trenuje już z zespołem

Adrian Klimczak z powodu kontuzji stawu skokowego nie mógł wystąpić w minionym sparingu Łódzkiego Klubu Sportowego z Astrą Giurgiu. Jak się okazało uraz nie jest poważny i obrońca trenuje już z zespołem z pełnym obciążeniem.

22-latek od soboty borykał się z urazem skrętnym stawu skokowego. Opuścił sobotni i niedzielny trening oraz sparing z Astrą Giurgiu. W poniedziałek dołączył do zespołu i trenował wspólnie z wszystkimi innymi zawodnikami przebywającymi w Side.

Jego występ z jutrzejszym sparingu z Zorią Ługańsk nie jest zagrożony.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119