Sytuacja kadrowa przed meczem z Wisłą Płock

Przed sobotnim meczem z Wisłą Płock trener Wojciech Stawowy nie może narzekać na brak możliwości kadrowych. Nie znaczy to jednak, że każdy z zawodników ŁKS-u będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu.

W Płocku z całą pewnością nie zobaczymy Dominika Budzyńskiego, dla którego przez złamaną rękę sezon już się zakończył. Jak zdradził na przedmeczowej konferencji prasowej trener Stawowy w sobotę nie zagra na pewno Drago Srnić, a pod znakiem zapytania stoi występ Adriana Klimczaka.

– Na pewno nie zagra Drago Srnić, który w ostatnim meczu doznał lekkiego urazu mięśnia dwugłowego i to wyklucza go z tego najbliższego spotkania ligowego. I też pod dużym znakiem zapytania stoi występ Adriana Klimczaka. On nie mógł grać już w tym meczu z Górnikiem Zabrze ze względu na uraz stawu skokowego. Dochodzi do siebie, już jest coraz lepiej, ale tutaj mamy do tego meczu jeszcze dwa dni, więc ze sztabem medycznym podejmiemy decyzję, czy Adrian wystąpi czy nie – zakończył trener Stawowy.

Warto zaznaczyć, że żaden z ełkaesiaków nie będzie musiał w sobotę pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Foto: Artur Kraszewski