Trener Stawowy potwierdza – ŁKS zainteresowany Kelechukwu Ebenezerem!

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o zainteresowaniu ŁKS-u nigeryjskim napastnikiem z Escoli Varsovia. Dzisiaj już jednak mamy co do tego pewność, a zainteresowanie młodym graczem potwierdził trener Stawowy.

Zapytany przez ŁKSFans.pl o Ebenezera Wojciech Stawowy nie krył, że jest to możliwa opcja transferowa. Szkoleniowiec ŁKS-u krótko opisał również swojego byłego podopiecznego.

– Mogę potwierdzić, że zainteresowanie tym piłkarzem jest. Przede wszystkim z mojej strony. Też jest zainteresowanie klubu, ale wiadomo, że finalizacji różnego rodzaju transferów prowadzi pewna droga, która nie jest po prostu łatwa – skomentował trener Stawowy

Po chwili dodał również: – To jest zawodnik bardzo utalentowany. Widziałbym go tutaj w zespole, i to można powiedzieć, że widziałbym go bardzo poważnie biorąc go pod uwagę jeżeli chodzi o wyjściową 11. Jest to zawodnik bardzo szybki, kreatywny. Zawodnik można powiedzieć taki bez układu nerwowego, który jakby pozbawiony jest jakiegokolwiek stresu czy emocji. Ja też chciałbym tak dobierać zawodników, żeby pod kątem mentalnym też byli silni.

Foto: Magdalena Cieślak