Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Znamy numery na koszulkach nowych zawodników ŁKS

Podczas środowego sparingu z azerbejdżańskim Neftchi Baku (4:0) nowi zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego zaprezentowali się z nowymi numerami na koszulkach.

Maciej Dąbrowski przejął numer „5”, który w poprzedniej rundzie należał do Macieja Dampca. W poprzednich latach z „piątką” grali m.in. Robert Sierant czy Bartosz Widejko.

Strzelec dwóch goli z Neftchi Samu Corral biegał po murawie z „dziewiątką”. Przez ostatnie dwa lata ten numer był zajęty przez Wojciecha Łuczaka, a jeszcze wcześniej przez Krystiana Pieczarę i Maksyma Kowala. W czasach poprzednich sezonów w Ekstraklasie koszulkę z „9” nosili także Vahan Gevorgyan i Dejan Djenić.

Jakub Wróbel i Tadej Vidmajer od rundy wiosennej będą biegać z bardzo wysokimi numerami. Były napastnik GKS-u Jastrzębie zagra z „99”, a Słoweniec przywdzieje koszulkę z numerem „92”, przypominającą rok w którym się urodził.

W środę na boisku nie pojawił się piąty z nowych piłkarzy Carlos Moros Gracia, ale z protokołu meczowego wynika, że będzie występował z numerem „17”. W przeszłości z „siedemnastką” w ŁKS grali m.in. Mateusz Gamrot, Maciej Iwański, Sebastian Szałachowski, Jakub Kosecki i Jakub Biskup. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119