Znamy numery na koszulkach nowych zawodników ŁKS

Podczas środowego sparingu z azerbejdżańskim Neftchi Baku (4:0) nowi zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego zaprezentowali się z nowymi numerami na koszulkach.

Maciej Dąbrowski przejął numer „5”, który w poprzedniej rundzie należał do Macieja Dampca. W poprzednich latach z „piątką” grali m.in. Robert Sierant czy Bartosz Widejko.

Strzelec dwóch goli z Neftchi Samu Corral biegał po murawie z „dziewiątką”. Przez ostatnie dwa lata ten numer był zajęty przez Wojciecha Łuczaka, a jeszcze wcześniej przez Krystiana Pieczarę i Maksyma Kowala. W czasach poprzednich sezonów w Ekstraklasie koszulkę z „9” nosili także Vahan Gevorgyan i Dejan Djenić.

Jakub Wróbel i Tadej Vidmajer od rundy wiosennej będą biegać z bardzo wysokimi numerami. Były napastnik GKS-u Jastrzębie zagra z „99”, a Słoweniec przywdzieje koszulkę z numerem „92”, przypominającą rok w którym się urodził.

W środę na boisku nie pojawił się piąty z nowych piłkarzy Carlos Moros Gracia, ale z protokołu meczowego wynika, że będzie występował z numerem „17”. W przeszłości z „siedemnastką” w ŁKS grali m.in. Mateusz Gamrot, Maciej Iwański, Sebastian Szałachowski, Jakub Kosecki i Jakub Biskup.