Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa po obozie w Woli Chorzelowskiej

Wojciech Stawowy po obozie w Woli Chorzelowskiej przedstawił sytuację zdrowotną piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. W sparingach z Koroną Kielce i Stalą Mielec nie mogli wystąpić kontuzjowani Aleksander Bobek, Maciej Wolski, Samu Corral, Maciej Dampc i Marcel Wszołek. 

Maciej Dampc doznał urazu mięśnia dwugłowego co bardzo mnie martwi. Dołączył do nas po powrocie z wypożyczenia i chcieliśmy go przetestować w meczu kontrolnym. Nabawił się urazu na piątkowym treningu i nie mógł zagrać. Natomiast pozostałe urazy były związane z naszą asekuracją, by nie narazić zawodników na pogłębienie się kontuzji. Mam na myśli tutaj Maćka Wolskiego, Samu Corrala i to oni nie zagrali właśnie z tego powodu. Nie chcieliśmy żeby to przerodziło się w coś gorszego, bo trudy obozu były dość duże, praca była dość ciężka. Na szczęście pomimo tej ciężkiej pracy wracamy z obozu bez ciężkich ubytków kadrowych poza Maćkiem Dampcem – powiedział trener ełkaesiaków.

Oprócz Macieja Dampca wszyscy zawodnicy powinni trenować z pełnym obciążeniem od wtorku, kiedy to zacznie się mikrocykl treningowy przed starciem ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski, choć pod znakiem zapytania stoi udział w zajęciach Marcela Wszołka. Młody pomocnik podczas obozu nie mógł trenować z drużyną na 100% z powodu kontuzji kolana, której nabawił się w jednym z meczów kontrolnym rezerw.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119