Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego przed meczami ze Stomilem Olsztyn i Widzewem

Ełkaesiacy w poniedziałek rozpoczęli mikrocykl treningowy, którego kluczowymi elementami będą spotkania ze Stomilem Olsztyn i Widzewem. 

W miniony piątek podopieczni Wojciecha Stawowego rozegrali mecz kontrolny z Radomiakiem Radom, który zakończył się remisem 1:1. W niedzielę piłkarze odpoczywali, ale już w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do meczu z olsztynianami od zajęć na siłowni.

Od wtorku do piątku zawodnicy będą trenować raz dziennie na zielonej murawie na swoich obiektach. Zespół w tych dniach będzie skupiał się na założeniach taktycznych oraz ćwiczeniach typowo piłkarskich.

Mecz ze Stomilem Olsztyn rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:40 na stadionie przy Alei Unii Lubelskiej 2. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat. 

Po spotkaniu z biało-niebieskimi piłkarze w niedzielę spotkają się na treningu regeneracyjnym.

Od poniedziałku 14 września zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną akcję „Derby Łodzi”. W poniedziałek i wtorek sztab zaplanował po jedynym treningu. W środę 16 września kilka chwil po 19:08 rozpocznie się spotkanie derbowe.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119