Plan mikrocyklu treningowego przed meczami ze Stomilem Olsztyn i Widzewem

Ełkaesiacy w poniedziałek rozpoczęli mikrocykl treningowy, którego kluczowymi elementami będą spotkania ze Stomilem Olsztyn i Widzewem.

W miniony piątek podopieczni Wojciecha Stawowego rozegrali mecz kontrolny z Radomiakiem Radom, który zakończył się remisem 1:1. W niedzielę piłkarze odpoczywali, ale już w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do meczu z olsztynianami od zajęć na siłowni.

Od wtorku do piątku zawodnicy będą trenować raz dziennie na zielonej murawie na swoich obiektach. Zespół w tych dniach będzie skupiał się na założeniach taktycznych oraz ćwiczeniach typowo piłkarskich.

Mecz ze Stomilem Olsztyn rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:40 na stadionie przy Alei Unii Lubelskiej 2. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat.

Po spotkaniu z biało-niebieskimi piłkarze w niedzielę spotkają się na treningu regeneracyjnym.

Od poniedziałku 14 września zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną akcję „Derby Łodzi”. W poniedziałek i wtorek sztab zaplanował po jedynym treningu. W środę 16 września kilka chwil po 19:08 rozpocznie się spotkanie derbowe.