Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego wrócili już do Łodzi po obozie w Woli Chorzelowskiej i od wtorku będą się przygotowywać do niedzielnego spotkania ze Śląskiem Wrocław w ramach 1/32 Totolotek Pucharu Polski. 

W niedzielę i w poniedziałek ełkaesiacy mają dwa dni wolnego, aby zregenerować się po ciężkim obozie i nabrać sił przed nowym mikrocyklem. Na wtorek sztab szkoleniowy zaplanował dwa treningi, a w środę piłkarzy czeka mecz kontrolny na boisku głównym przy Alei Unii z drugoligowym KKS-em Kalisz. Początek meczu o godzinie 18.

W czwartek i piątek gracze będą trenowali raz dziennie, a w sobotę odbędzie się tylko lekki rozruch przed starciem pucharowym ze Śląskiem Wrocław.

– Będziemy teraz już oczywiście schodzić z obciążeń i intensywności zajęć. To wszystko teraz będzie szło ku temu, żeby zespół odzyskiwał świeżość i szybkość. Pracowaliśmy dwa tygodnie bardzo ciężko. Tydzień który spędziliśmy na własnych obiektach i ten w Woli Chorzelowskiej to były dwa bardzo ciężkie treningi dla zespołu – powiedział trener ŁKS-u.