Rozwandowicz w Zagłębiu Sosnowiec?

Wczoraj informowaliśmy, że Maksymilian Rozwandowicz dostanie wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Jak się okazuje, kapitan ŁKS może szybko znaleźć nowego pracodawcę.

Według informacji „Gazety Wyborczej”, pomocnik przechodził dziś testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Zagłębiem Sosnowiec. W najbliższych dniach 28-latek może zostać graczem tego klubu.

Bardzo prawdopodobne, że ŁKS porozumie się z Rozwandowiczem, w kwestii rozwiązania kontraktu, który obowiązuje jeszcze przed dwa sezonu. To może ułatwić i przyspieszyć jego przenosiny do nowego zespołu.

Maksymilian Rozwandowicz nie znalazł się w kadrze elkaesiaków na najbliższy obóz, a tak tą sytuację tłumaczył Janusz Dziedzic na łamach „GW”: –  Mamy nieco inny plan na środkową linię, a mimo tego, że Maks ma z nami jeszcze dwuletnią umowę, po pozyskaniu Władysława Ochronczuka, nie byłby pierwszym wyborem trenera Moskala. Maks to inteligentny piłkarz i nadal chce grać w piłkę, więc podaliśmy sobie rękę i wszystko wskazuje na to, że zmieni piłkarskie otoczenie.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport