Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Rozwandowicz w Zagłębiu Sosnowiec?

Wczoraj informowaliśmy, że Maksymilian Rozwandowicz dostanie wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Jak się okazuje, kapitan ŁKS może szybko znaleźć nowego pracodawcę.

Według informacji „Gazety Wyborczej”, pomocnik przechodził dziś testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Zagłębiem Sosnowiec. W najbliższych dniach 28-latek może zostać graczem tego klubu.

Bardzo prawdopodobne, że ŁKS porozumie się z Rozwandowiczem, w kwestii rozwiązania kontraktu, który obowiązuje jeszcze przed dwa sezonu. To może ułatwić i przyspieszyć jego przenosiny do nowego zespołu.

Maksymilian Rozwandowicz nie znalazł się w kadrze elkaesiaków na najbliższy obóz, a tak tą sytuację tłumaczył Janusz Dziedzic na łamach „GW”: –  Mamy nieco inny plan na środkową linię, a mimo tego, że Maks ma z nami jeszcze dwuletnią umowę, po pozyskaniu Władysława Ochronczuka, nie byłby pierwszym wyborem trenera Moskala. Maks to inteligentny piłkarz i nadal chce grać w piłkę, więc podaliśmy sobie rękę i wszystko wskazuje na to, że zmieni piłkarskie otoczenie. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119