Sytuacja kadrowa: Dominguez nie jest gotowy, Kuźma jedzie do Olsztyna

W piątkowym meczu ze Stomilem Olsztyn trener Kibu Vicuña nie skorzysta z usług Antonio Domingueza. Do Olsztyna z drużyną pojedzie jednak Jan Kuźma, który będzie mógł wystąpić w spotkaniu.

Dominguez potrzebuje jeszcze czasu

Antonio Dominguez, który doznał urazu w meczu z GKS-em Tychy wciąż nie jest w pełni gotowy do gry. Hiszpan co prawda trenuje już z zespołem, jednak trener Vicuña zaznaczył, że w przypadku jego kontuzji nie ma co ryzykować pogłębienia urazu.

– Antonio zaczął już trenować, ale nie jest jeszcze gotowy na jutrzejszy mecz. W tym tygodniu trenował z drużyną, ale w przypadku kontuzji mięśniowej nie chcemy ryzykować. 

Kuźma gotowy do gry

Do autokaru, który w czwartek wyjechał do Olsztyna wsiadł Jan Kuźma. Młodzieżowiec leczył w ostatnim czasie uraz, jednak w minionym tygodniu zagrał w dwóch spotkaniach trzecioligowych rezerw. W piątek Kuźma będzie już do pełnej dyspozycji trenera Vicuñy.

Reszta wciąż się leczy, kapitan pauzuje

W piątek na boisku nie zobaczymy z całą pewnością Samu Corrala, Ricardinho, Nacho Monsalve i Macieja Dąbrowskiego, którzy wciąż leczą urazy, a także Maksymiliana Rozwandowicza, który pauzować będzie za 4 żółte kartki.

fot. ŁKS Łódź