Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa: Dominguez nie jest gotowy, Kuźma jedzie do Olsztyna

W piątkowym meczu ze Stomilem Olsztyn trener Kibu Vicuña nie skorzysta z usług Antonio Domingueza. Do Olsztyna z drużyną pojedzie jednak Jan Kuźma, który będzie mógł wystąpić w spotkaniu.

Dominguez potrzebuje jeszcze czasu

Antonio Dominguez, który doznał urazu w meczu z GKS-em Tychy wciąż nie jest w pełni gotowy do gry. Hiszpan co prawda trenuje już z zespołem, jednak trener Vicuña zaznaczył, że w przypadku jego kontuzji nie ma co ryzykować pogłębienia urazu.

– Antonio zaczął już trenować, ale nie jest jeszcze gotowy na jutrzejszy mecz. W tym tygodniu trenował z drużyną, ale w przypadku kontuzji mięśniowej nie chcemy ryzykować. 

Kuźma gotowy do gry

Do autokaru, który w czwartek wyjechał do Olsztyna wsiadł Jan Kuźma. Młodzieżowiec leczył w ostatnim czasie uraz, jednak w minionym tygodniu zagrał w dwóch spotkaniach trzecioligowych rezerw. W piątek Kuźma będzie już do pełnej dyspozycji trenera Vicuñy.

Reszta wciąż się leczy, kapitan pauzuje

W piątek na boisku nie zobaczymy z całą pewnością Samu Corrala, Ricardinho, Nacho Monsalve i Macieja Dąbrowskiego, którzy wciąż leczą urazy, a także Maksymiliana Rozwandowicza, który pauzować będzie za 4 żółte kartki.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119