Piłka NożnaRezerwy

Rezerwy grają pierwszy mecz domowy w nowym sezonie

Drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego w sobotę zagra pierwszy mecz na własnym boisku w sezonie 2020/21. Podopieczni Marcina Matysiaka zmierzą się w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Minerskiej z Czarnymi Rząśnia.

Ełkaesiacy rozpoczęli nowe rozgrywki IV ligi od zdobycia trzech punktów. Nie przyszło im to łatwo, gdyż do przerwy przegrywali w Lipcach Reymontowskich z Jutrzenką Drzewce 0:2. W drugiej odsłonie młodzi piłkarze z Alei Unii pokazali charakter i odwrócili losy spotkania, wygrywając 3:2. Decydującą bramkę w 95 minucie zdobył Jakub Piela, który kapitalnie trafił do siatki z rzutu wolnego.

Sobotni rywale ŁKS-u nie grali w pierwszej kolejce, ponieważ ich spotkanie z Wartą Sieradz zostało odwołane. Powodem wykrycie zakażenia koronawirusem u jednego z piłkarzy Czarnych.

Spotkanie ŁKS II – Czarni Rząśnia rozpocznie się o godzinie 11:00 na Minerskiej.

Tabela po 1. kolejce IV ligi

Grafika: 90minut.pl

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0