Piłka NożnaRezerwy

Rezerwy grają pierwszy mecz domowy w nowym sezonie

Drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego w sobotę zagra pierwszy mecz na własnym boisku w sezonie 2020/21. Podopieczni Marcina Matysiaka zmierzą się w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Minerskiej z Czarnymi Rząśnia.

Ełkaesiacy rozpoczęli nowe rozgrywki IV ligi od zdobycia trzech punktów. Nie przyszło im to łatwo, gdyż do przerwy przegrywali w Lipcach Reymontowskich z Jutrzenką Drzewce 0:2. W drugiej odsłonie młodzi piłkarze z Alei Unii pokazali charakter i odwrócili losy spotkania, wygrywając 3:2. Decydującą bramkę w 95 minucie zdobył Jakub Piela, który kapitalnie trafił do siatki z rzutu wolnego.

Sobotni rywale ŁKS-u nie grali w pierwszej kolejce, ponieważ ich spotkanie z Wartą Sieradz zostało odwołane. Powodem wykrycie zakażenia koronawirusem u jednego z piłkarzy Czarnych.

Spotkanie ŁKS II – Czarni Rząśnia rozpocznie się o godzinie 11:00 na Minerskiej.

Tabela po 1. kolejce IV ligi 

Grafika: 90minut.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119