Piłka NożnaRezerwy

Dwóch młodych piłkarzy z akademii odchodzi do Hetmana Zamość

Piotr Białousko i Dawid Rosiak przenoszą się na zasadzie transferu definitywnego z Łódzkiego Klubu Sportowego do występującego w trzeciej lidze Hetmana Zamość.

Obaj piłkarze w minionym sezonie stanowili o sile rezerw ŁKS-u i ich dobra gra zaowocowała treningami z pierwszym zespołem. Z klubem z Zamościa podpisali roczne kontrakty z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Białousko to 19-letni lewy obrońca, a Rosiak z kolei występuje na pozycji bramkarza i jest o rok młodszy.

Cieszę się, że kolejny krok stawiam w takim klubie jakim jest Hetman Zamość. Wszystko potoczyło się w szybkim tempie wraz z negocjacjami. Liczę, że swoją postawą i grą pomogę drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników na boisku – powiedział Rosiak po podpisaniu kontraktu.

– Bardzo cieszę się z podpisanego kontraktu z Hetmanem. Miło mi, że dyrektorzy klubu i sztab szkoleniowy zaufali mojej osobie. Już nie mogę doczekać się pierwszego meczu, w którym będę miał okazje zawalczyć o trzy punkty. Mam nadzieję, że pomogę drużynie osiągnąć cel postawiony na nowy sezon – dodał Białousko.

Hetman Zamość w sezonie 2020/21 będzie występował w III lidze w grupie IV.

Życzymy Piotrkowi jak i Dawidowi sukcesów w nowym klubie i dziękujemy za grę w biało-czerwono-białych barwach.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119