Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Problemy zdrowotne Juricia. Zagra z Resovią?

W bieżącym mikrocyklu treningowym drobnego urazu podczas treningu nabawił się Stipe Jurić. Wszystko wskazuje na to, że chorwacki napastnik może nie być do dyspozycji trenera podczas meczu z Resovią.

Jurić delikatnego urazu nabawił się podczas środowego treningu. Chorwat opuścił boisko treningowe z grymasem bólu, nie kończąc zajęć. W czwartek cała drużyna dostała chwile wolnego, a Stipe korzystając z okazji regenerował się.

Podczas piątkowych zajęć napastnik normalnie trenował już z drużyną, jednak nie oznacza to że znajdzie się w kadrze meczowej na spotkanie z Resovią. Gdyby miało się tak stać, trener Vicuna będzie miał alternatywę w postaci Macieja Radaszkiewicza, który w czwartek został zgłoszony do rozgrywek 1. Ligi.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119