Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Problemy zdrowotne Juricia. Zagra z Resovią?

W bieżącym mikrocyklu treningowym drobnego urazu podczas treningu nabawił się Stipe Jurić. Wszystko wskazuje na to, że chorwacki napastnik może nie być do dyspozycji trenera podczas meczu z Resovią.

Jurić delikatnego urazu nabawił się podczas środowego treningu. Chorwat opuścił boisko treningowe z grymasem bólu, nie kończąc zajęć. W czwartek cała drużyna dostała chwile wolnego, a Stipe korzystając z okazji regenerował się.

Podczas piątkowych zajęć napastnik normalnie trenował już z drużyną, jednak nie oznacza to że znajdzie się w kadrze meczowej na spotkanie z Resovią. Gdyby miało się tak stać, trener Vicuna będzie miał alternatywę w postaci Macieja Radaszkiewicza, który w czwartek został zgłoszony do rozgrywek 1. Ligi.

fot. ŁKS Łódź