Oskar Koprowski: Trzeba wziąć porażkę na klatę i walczymy dalej

Po przegranym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała mecz na gorąco skomentował Oskar Koprowski, który pojawił się w drugiej połowie na murawie. Zawodnik podkreślił, że zespół mimo złych wyników się nie poddaje i będzie walczyć dalej, apelując do kibiców o wsparcie drużyny w tym gorszym momencie.

O odczuciach po przegranym meczu, w którym Ełkaesiacy pierwsi wyszli na prowadzenie:

– Byliśmy dobrze przygotowani na ten mecz, mieliśmy rozpracowanego przeciwnika, ale niestety takie mecze się zdarzają. Przegraliśmy na własne życzenie, taka jest piłka, walczymy cały czas do końca i nie poddajemy się. Mam nadzieję, że osiągniemy ten upragniony cel, którym jest awans do Ekstraklasy. 

O słabych wynikach na własnym terenie:

– Ciężko na gorąco powiedzieć z czego to wynika. Mamy dobry zespół – bardzo dobrą obronę, bardzo dobrą ofensywę – staramy się to zbalansować. Wiadomo, tracimy bramki, ale też je strzelamy. To nie jest tak, że raz przegrywamy 3:0, ale też wygrywamy 3:0. Można powiedzieć, że trzeba to zbalansować a wtedy będzie dobrze i wejdziemy na ten tor, na którym zaczniemy wygrywać i strzelać bramki, a ich nie tracić. Taka jest piłka, wygrywa ten, który strzela tę bramkę więcej i musimy się skupić na tym, aby strzelić bramkę więcej i jej po prostu nie stracić. 

O odczuciach zmiennika wchodzącego na murawę w trudnym momencie dla zespołu:

– Wchodząc myśli o tym, żeby pomóc jak najbardziej drużynie, wesprzeć ją i dać z siebie jak najwięcej. Po to wszedłem, niestety nie udało się dowieźć albo wygrać tego meczu, ale przegraliśmy. To boli bardzo, ale nie ma co się załamywać, trzeba wziąć porażkę na klatę i walczymy dalej.

O zbliżającym się natłoku gier na Stadionie Króla:

– Na pewno będzie lepiej, damy z siebie 100%. Mam nadzieję, że w końcu wszyscy razem będziemy świętować zwycięstwo, zarówno z Cracovią, jak i z Sandecją. Trzymajcie za nas mocno kciuki, wspierajcie, my się nie poddajemy, dajcie nam swoje wsparcie i bądźcie dwunastym zawodnikiem. Dziękujemy za wsparcie, mam nadzieję, że następny mecz będzie zwycięski. 

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport