Ricardinho i Kelechukwu uprawnieni do gry!

We wtorek Łódzki Klub Sportowy zgłosił kadrę do rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Na liście zabrakło trzech piłkarzy, m.in. Ricardinho i Kelechukwu. Obaj zawodnicy w środę zostali jednak upoważnieni do gry i mogą wystąpić w meczu z GKS-em Tychy.

Na zgłoszonej we wtorek liście piłkarzy ŁKS-u do rozgrywek Fortuna 1 Ligi zabrakło Kelechukwu i Ricardinho. Najprawdopodobniej ze względu na to, że obaj są piłkarzami spoza Unii Europejskiej formalności potrwały nieco dłużej. W środę i Brazylijczyk i Nigeryjczyk pojawili się w systemie Extranet, dzięki czemu ze strony formalnej będą mogli w piątek zagrać przeciwko GKS-owi Tychy. „Rico” zmaga się jednak z drobnym urazem, przez co najprawdopodobniej nie wystąpi w tym spotkaniu.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na nadchodzący sezon Fortuna 1 Ligi liczy więc na dzień dzisiejszy 29 piłkarzy. W najbliższym czasie lista powinna powiększyć się jeszcze o jedno nazwisko, bowiem na zgłoszenie do rozgrywek wciąż czeka Jan Sobociński.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet: 

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Marek Kozioł

Obrońcy: Adrian Klimczak, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Adam Marciniak 

Pomocnicy: Maciej Wolski, Mikkel Rygaard, Antonio Dominguez, Javi Moreno, Ricardo Guima, Piotr Gryszkiewicz, Michał Trąbka, Pirulo, Jan Kuźma, Jakub Tosik, Maksymilian Rozwandowicz, Dariusz Gmosiński, Kelechukwu

Napastnicy: Samu Corral, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Ricardinho

fot. ŁKS Łódź