Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Stroje na sezon 2021/22 zaprezentowane!

Wielu kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego w ostatnich tygodniach czekało na ten moment – klub zaprezentował stroje na sezon 2021/22! Piłkarze w nowych koszulkach zagrają już z GKS-em Tychy, a kibice jeszcze w tym tygodniu będą mogli kupić je w oficjalnym sklepie ŁKS-u.

Nowe stroje to połączenie tego co najlepsze z zeszłorocznych koszulek z nowymi elementami. Domowe koszulki w kolorze białym przecina na skos czerwony pas, tak jak to było w poprzednim sezonie. Nowym elementem w koszulkach jest haftowana przeplatanka, która widnieje na piersi oraz złote detale. Na plecach piłkarzy pojawi się również złoty napis Reprezentacja Łodzi.

Niewiele zmieniło się również w kwestii trykotów wyjazdowych. Od dłuższego już czasu ełkaesiacy w delegacji grają w czarnych koszulkach i tak będzie również w zbliżającym się sezonie. Jedynymi zmianami jest kolor pasa przecinającego trykot – ten będzie czerwony – oraz kolor wykończeń, który tym razem będzie czerwono-złoty.

Zdecydowaną nowością będzie z kolei kolor koszulek bramkarskich. Te po raz pierwszy od kilku dobrych lat będą w kolorze czerwonym, który niegdyś był głównym kolorem Łódzkiego Klubu Sportowego. Tutaj także będzie widoczny pas – tutaj w kolorze bordowym.

Piłkarze ŁKS-u w nowych strojach zagrają już w meczu z GKS-em Tychy. Zainteresowani kibice już niedługo będą mogli kupić koszulki w oficjalnym sklepie Łódzkiego Klubu Sportowego w serwisie r-gol.pl – Link.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119