Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Radaszkiewicz zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. ligi!

Kolejny zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego został zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. ligi, w systemie Extranet, Polskiego Związku Piłki Nożnej. Klub dodał do listy napastnika rezerw – Maciej Radaszkiewicz.

24-letni snajper rozegrał w tym sezonie trzy spotkania w III lidze i zdobył w nich jedną bramkę oraz zaliczył jedną asystę. Jego zgłoszenie do kadry jest profilaktyczne, ponieważ napastnicy ŁKS borykają się z problemami zdrowotnymi. W ostatnich dniach lekką kontuzję złapał Stipe Jurić. Jednak Chorwat ma być do dyspozycji sztabu szkoleniowego, podczas niedzielnego meczu z Resovią. 

Radaszkiewicz, który w tym tygodniu trenował pod okiem sztabu szkoleniowego Kibu Vicuni, wyróżnia się w drużynie rezerw i być może wkrótce dostanie szansę debiutu w pierwszym zespole. W poprzednim sezonie był zgłoszony do rozgrywek i raz znalazł się, w kadrze meczowej ełkaesiaków, na spotkanie domowe z GKS-em Bełchatów.

Po zgłoszeniu Macieja Radaszkiewicza do rozgrywek, na ten moment kadra Łódzkiego Klubu Sportowego uprawniona do gry w Fortuna 1. Lidze liczy 32 osoby.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet: 

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Marek Kozioł

Obrońcy: Adrian Klimczak, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Mieszko Lorenc, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Adam Marciniak 

Pomocnicy: Maciej Wolski, Mikkel Rygaard, Antonio Dominguez, Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Michał Trąbka, Mikołaj Lipień, Pirulo, Jan Kuźma, Jakub Tosik, Maksymilian Rozwandowicz, Dariusz Gmosiński, Kelechukwu

Napastnicy: Samu Corral, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Ricardinho, Maciej Radaszkiewicz

Foto: Łukasz Żuchowski