Piątkowy trening rezerw. Kołba i Sajdak na zajęciach

W piątkowym treningu drużyny rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego wzięło udział nieco więcej piłkarzy niż zazwyczaj. Obok powracającego do treningów Michała Kołby na zajęciach zameldował się bowiem Przemysław Sajdak.

Kołba wrócił do treningów

O tym, że Michał Kołba po dwuletniej przerwie wraca do treningów informowaliśmy już po południu. Wieloletni kapitan pierwszej drużyny „Rycerzy Wiosny” zameldował się w piątek na zajęciach zespołu rezerw i trenował pod okiem Michała Zaparta.

Dla „Kołbiego” piątkowe zajęcia były pierwszym krokiem do powrotu na boisko. Bramkarz do września będzie trenował z drużyną rezerw, jednak nie wystąpi w żadnym meczu. To będzie możliwe dopiero na przełomie września i października.

Sajdak zameldował się na zajęciach

Obok Michała Kołby „nową” twarzą na zajęciach drugiej drużyny ełkaesiaków był Przemysław Sajdak. Młody pomocnik dostał niedawno od klubu zgodę na znalezienie nowego pracodawcy, jednak wiele wskazuje na to, że poszukiwania wciąż trwają. Z tego też powodu dwudziestojednolatek pojawił się na treningu rezerw, co może zwiastować, że w przypadku nie znalezienia nowego klubu Sajdak wspomoże młodych ełkaesiaków w III Lidze. W sytuacji podobnej do Sajdaka jest inny pomocnik ŁKS-u, który szuka nowego pracodawcy – Dragoljub Srnić, choć dziś zabrakło go na zajęciach. O sytuacji Serba więcej pisaliśmy TUTAJ.