Piłka Nożna

Radziński i Srnić trenują z rezerwami

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o odejściu z Łódzkiego Klubu Sportowego Dragoljuba Srnicia oraz wypożyczeniu Jowina Radzińskiego. Jak się okazuje obaj zawodnicy w tym tygodniu trenują z drugim zespołem biało-czerwono-białych.

Serbski pomocnik niedawno dostał od klubu zgodę na poszukiwanie nowego pracodawcy. Jak dotąd nie porozumiał się z żadnym klubem i dołączył do drugiego zespołu, który przygotowuje się do startu w III lidze. Niewykluczone, że jeśli 29-latek nie znajdzie nowego klubu to wspomoże młodszych kolegów na czwartym poziomie rozgrywkowym. Jest jeszcze jeden prawdopodobny scenariusz – mianowicie gracz może rozwiązać swój kontrakt z ŁKS-em, tak jak to zrobił kilka dni temu Łukasz Sekulski.

Jowin Radziński w poprzednim tygodniu przebywał na testach w Wigrach Suwałki. Jak do tej pory żadna umowa nie została sfinalizowana i gracz podobnie jak Srnić trenuje z rezerwami. Nie wiadomo jeszcze gdzie młody lewy obrońca spędzi najbliższą rundę – jeśli zostanie w klubie to będzie występował w III lidze, choć klubowi zależy na tym, aby ogrywał się na wyższym poziomie rozgrywkowym. Stąd nie można wykluczyć wypożyczenia – czy to do Wigier czy innego zespołu.

Foto: ŁKS Łódź, Lens Strong