Piłka Nożna

Radziński i Srnić trenują z rezerwami

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o odejściu z Łódzkiego Klubu Sportowego Dragoljuba Srnicia oraz wypożyczeniu Jowina Radzińskiego. Jak się okazuje obaj zawodnicy w tym tygodniu trenują z drugim zespołem biało-czerwono-białych.

Serbski pomocnik niedawno dostał od klubu zgodę na poszukiwanie nowego pracodawcy. Jak dotąd nie porozumiał się z żadnym klubem i dołączył do drugiego zespołu, który przygotowuje się do startu w III lidze. Niewykluczone, że jeśli 29-latek nie znajdzie nowego klubu to wspomoże młodszych kolegów na czwartym poziomie rozgrywkowym. Jest jeszcze jeden prawdopodobny scenariusz – mianowicie gracz może rozwiązać swój kontrakt z ŁKS-em, tak jak to zrobił kilka dni temu Łukasz Sekulski.

Jowin Radziński w poprzednim tygodniu przebywał na testach w Wigrach Suwałki. Jak do tej pory żadna umowa nie została sfinalizowana i gracz podobnie jak Srnić trenuje z rezerwami. Nie wiadomo jeszcze gdzie młody lewy obrońca spędzi najbliższą rundę – jeśli zostanie w klubie to będzie występował w III lidze, choć klubowi zależy na tym, aby ogrywał się na wyższym poziomie rozgrywkowym. Stąd nie można wykluczyć wypożyczenia – czy to do Wigier czy innego zespołu.

Foto: ŁKS Łódź, Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119