Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Bartosz Szeliga: Popełniłem głupi błąd w obronie, który przeciwnik wykorzystał

Istny emocjonalny rollecoaster zafundowali swoim kibicom piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, idąc z wyniku 2:0, poprzez 2:2 aż po ostateczne zwycięstwo 3:2. Po meczu, w rozmowie z telewizją Polsat Sport w pierś uderzył się Bartosz Szeliga, który nie ukrywał, że pierwsza bramka dla Sandecji padła po jego błędzie. Obrońca podkreślał także, że cały zespół musi wystrzegać się wpadek w defensywie, które zaważają na losach spotkania.

O meczu:

– Kontrolowaliśmy spotkanie, mieliśmy 2:0, a później mój głupi błąd… Moment braku koncentracji, a przeciwnik to wykorzystał. Później mieliśmy też swoje sytuacje, mogliśmy strzelić na 3:1 – przeciwnik strzelił na 2:2. W ostatniej akcji meczu strzelamy na 3:2 i bardzo się cieszę.

O zabiegu motywacyjnym trenera Pogorzały przed meczem z Sandecją:

– Mieliśmy w tym tygodniu mini seans bramek z całych karier wszystkich zawodników i widać, że to poskutkowało – 3:2. Natomiast musimy wystrzegać się banalnych błędów w defensywie, bo gramy dobry mecz i sami napędzamy przeciwnika, po prostu podając mu rękę. 

O tym, czy fakt, że jest wychowankiem Sandecji dokładał mu emocji związanych z tym meczem:

– Oczywiście, że tak. Serce zawsze bije mocniej, kiedy gra się z macierzystym klubem.

O nadchodzącym otwarciu stadionu:

– Bardzo się cieszymy, bo widać, że fanatycy tego potrzebują. Liczę, że mnóstwo ich przyjdzie na otwarcie i razem osiągniemy sukces.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119