Piłka NożnaTransfery

Jaka Kolenc blisko Łódzkiego Klubu Sportowego

Transferowe mercato trwa. Choć Łódzki Klub Sportowy nie zakontraktował jeszcze oficjalnie żadnego zawodnika, w mediach pojawiają się kolejne nazwiska piłkarzy, którzy mogą przywdziać biało-czerwono-białe barwy. Kolejnym zawodnikiem na tej liście jest Jaka Kolenc, defensywny pomocnik, który w ostatnim czasie reprezentował Chrobrego Głogów.

Po zakończeniu sezonu od początku mówiło się o dużej przebudowie kadry, jaka będzie mieć miejsce w ŁKS-ie. Podczas niedzielnego live’a z Tomaszem Salskim, większościowym udziałowcem klubu, padła kwestia potrzeb transferowych biało-czerwono-białych. Między innymi poszukiwani będą zawodnicy do środka pola, na pozycje 6-8-10. W kontekście tych wzmocnień padło już nazwisko Dawida Korta, któremu kończy się kontrakt z ekstraklasową Stalą Mielec.

Dzisiaj poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który może zostać piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak podaje Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl będzie nim Jaka Kolenc, defensywny pomocnik, który ostatnie 2 lata spędził w Chrobrym Głogów. Według naszych informacji ten transfer jest bliski finalizacji i 28-latek od przyszłego sezonu będzie grał w drużynie „Rycerzy Wiosny„.

Fot. Chrobry Głogów


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119