Siatkówka

Kapitan nie opuszcza okrętu! Paulina Maj-Erwardt zostaje w Łódzkim Klubie Sportowym!

Paulina Maj-Erwardt wciąż będzie reprezentować biało-czerwono-białe barwy. Kapitan ŁKS-u Commercecon przedłużyła swoją umowę z klubem o kolejny sezon!

Po ogłoszeniu transferu Pauliny Maj-Erwardt do Łódzkiego Klubu Sportowego wiadome było, że libero wniesie do drużyny wiele doświadczenia i umiejętności. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek trzydziestopięciolatka została wybrana kapitan drużyny, za co odpłaciła się na parkiecie.

Już od pierwszego meczu wiadome było, że kapitan „Łódzkich Wiewiór” będzie ważnym punktem zespołu. W sezonie 2021/22 Paulina wystąpiła w niemalże wszystkich ligowych spotkaniach. W 102 rozegranych setach libero przyjęła 462 piłki, notując perfekcyjne przyjęcie na poziomie blisko 30%.

Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyły z ŁKS-em był już 11 krążkiem w karierze doświadczonej libero. Miejmy nadzieje, że po następnym sezonie na szyi Pauliny zawiśnie kolejny medal, tym razem ten z najcenniejszego kruszcu!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119