Siatkówka

Kapitan nie opuszcza okrętu! Paulina Maj-Erwardt zostaje w Łódzkim Klubie Sportowym!

Paulina Maj-Erwardt wciąż będzie reprezentować biało-czerwono-białe barwy. Kapitan ŁKS-u Commercecon przedłużyła swoją umowę z klubem o kolejny sezon!

Po ogłoszeniu transferu Pauliny Maj-Erwardt do Łódzkiego Klubu Sportowego wiadome było, że libero wniesie do drużyny wiele doświadczenia i umiejętności. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek trzydziestopięciolatka została wybrana kapitan drużyny, za co odpłaciła się na parkiecie.

Już od pierwszego meczu wiadome było, że kapitan „Łódzkich Wiewiór” będzie ważnym punktem zespołu. W sezonie 2021/22 Paulina wystąpiła w niemalże wszystkich ligowych spotkaniach. W 102 rozegranych setach libero przyjęła 462 piłki, notując perfekcyjne przyjęcie na poziomie blisko 30%.

Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyły z ŁKS-em był już 11 krążkiem w karierze doświadczonej libero. Miejmy nadzieje, że po następnym sezonie na szyi Pauliny zawiśnie kolejny medal, tym razem ten z najcenniejszego kruszcu!