Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Dawid Kort nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Łódzki Klub Sportowy ma kolejnego nowego zawodnika. Dwuletnią umowę z „Rycerzami Wiosny” podpisał były zawodnik Stali Mielec, Dawid Kort.

27-letni pomocnik jest wychowankiem Pogoni Szczecin. W barwach tego zespołu występował do 2018 roku, z krótkimi przerwami na wypożyczenia do Floty Świnoujście oraz Bytovii Bytów. Następnie bronił barw, Wisły Kraków, greckiego Atromitosu Ateny, Miedzi Legnica, Odry Opole i ostatnio Stali Mielec. W rozgrywkach 2021/22 wystąpił w 13 meczach w PKO BP Ekstraklasie.

Dawid Kort w przeszłości był powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski – do lat 18, 19 oraz 20. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał 92 spotkania, w których zdobył 11 bramek.

Szczecinianin po pozytywnym przejściu testów medycznych, trafia na Aleję Unii w ramach transferu bezgotówkowego, ponieważ wraz z końcem czerwca wygasa jego kontrakt ze Stalą Mielec. Kort jest pierwszym letnim wzmocnieniem Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomocnik podpisał z „Rycerzami Wiosny” kontrakt do końca czerwca 2024 roku. W umowie zapisano opcję przedłużenia o kolejny rok.

Dawid witamy w biało-czerwono-białej Łodzi! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119