Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Adrian Klimczak nie założy już biało-czerwono-białej koszulki

To, o czym mówiło się już od jakiegoś czasu, oficjalnie stało się faktem – Adrian Klimczak odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Lewy obrońca reprezentujący biało-czerwono-białe barwy po czterech latach spędzonych przy al. Unii Lubelskiej przenosi się do Wieczystej Kraków.

Kolejnym piłkarzem, który tego lata opuszcza Łódzki Klub Sportowy jest Adrian Klimczak. Przy al. Unii Lubelskiej zapowiadano odchudzenie kadry, związane z planem naprawczym, mającym na celu poprawić sytuację finansową biało-czerwono-białych. O odejściu defensora, który ostatnie cztery lata grał z przeplatanką na piersi mówiło się już od jakiegoś czasu, a dziś oficjalnie stało się faktem. Klimczak na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Wieczystej Kraków. Podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Adrian Klimczak rozegrał w biało-czerwono-białych barwach 83 mecze, na które złożyło się – 21 spotkań w PKO BP Ekstraklasie, 85 występów w Fortuna 1 Lidze oraz jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski. W tym czasie „Klima” zdobył jedną bramkę – w wygranych 2:0, 65. Derbach Łodzi.

Adrian, dziękujemy za reprezentowanie biało-czerwono-białych barw. Powodzenia w dalszej karierze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119