NewsPiłka NożnaTransfery

Bartosz Biel nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Niejednokrotnie podkreślał, że jest kibicem ŁKS-u i chciałby zagrać w biało-czerwono-białej koszulce. Dziś to marzenie się ziszcza. Dwuletni kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym podpisał Bartosz Biel!

Bartosz Biel to 28-latek, którzy urodził się w Wałbrzychu, gdzie stawiał również pierwsze piłkarskie kroki. Do seniorskiego futbolu Bartek wszedł jednak jako zawodnik SMS-u Łódź. Później przez Tur Turek trafił po raz pierwszy do Łódzkiego Klubu Sportowego. Przygoda skrzydłowego z „Rycerzami Wiosny” nie potrwała jednak długo i po zaledwie dwóch miesiącach zakończyła się powrotem do Tura. Później w swojej karierze Biel reprezentował barwy m.in. Puszczy Niepołomice, Wigier Suwałki, Olimpii Zambrów, Kotwicy Kołobrzeg, Bytovii Bytów, aż w końcu dwóch górniczych klubów – GKS-u Bełchatów oraz GKS-u Tychy.

Bartkowi z całą pewnością nie można odmówić piłkarskiego doświadczenia. Na samych tylko pierwszoligowych boiskach nowy piłkarz ŁKS-u rozegrał łącznie 183 spotkania. Dodatkowym atutem nowego „Rycerza Wiosny” z całą pewnością będzie charakter i wola walki. W końcu trafił do „swojego” klubu.

– Piłkarzem się bywa, a ŁKS-iakiem się jest – mówił przed ostatnim meczem przeciwko ŁKS-owi w rozmowie z naszym portalem Bartosz Biel.

Biel po pozytywnym przejściu testów medycznych, trafia na Aleję Unii w ramach transferu bezgotówkowego, ponieważ wraz z końcem czerwca wygasa jego kontrakt z „Tyskimi”. Zadeklarowany ełkaesiak jest drugim letnim wzmocnieniem Łódzkiego Klubu Sportowego, po Dawidzie Korcie. Skrzydłowy podpisał z „Rycerzami Wiosny” kontrakt do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Bartek, witamy w domu! Życzymy jak najwięcej udanych występów w biało-czerwono-białej koszulce!