Siatkówka

Po pucharze przyszedł czas na ligowe granie!

Po pucharowym zwycięstwie w środku tygodnia, siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego wracają na parkiety TAURON Ligi. Już w niedzielę „Łódzkie Wiewióry” zmierzą się z ekipą #VolleyWrocław.

Oba zespoły w trwającym sezonie mierzyły się ze sobą raz. W ramach 6. kolejki TAURON Ligi we Wrocławiu lepsze okazały się Ełkaesianki, które wygrały 3:1. Nie obyło się jednak bez przeszkód, bowiem ówczesne gospodynie postawiły naprawdę twarde warunki.

W ostatnim czasie to ŁKS Commercecon Łódź notuje jednak lepszą serię niż #VolleyWrocław. Cztery dość pewne zwycięstwa na pięć rozegranych spotkań i czwarta lokata ligowej stawki z całą pewnością mogą napawać optymizmem przed spotkaniem z trzecią od końca drużyną tabeli.

Początek niedzielnego meczu w Łódź Sport Arenie zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119