Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Michał Trąbka: Jestem nastawiony na ciężką pracę

Drugi dzień obozu przygotowawczego w tureckim Side upłynął pod znakiem intensywności. Ełkaesiacy odbyli dwa treningi na boisku, które przedzieliła krótka wizyta nad okolicznym morzem.

O pierwszej nocy na obozie:
– Ciężko było wstać po podróży. Jechaliśmy całą noc i mamy za sobą pierwszą noc tutaj, więc odsypialiśmy noc, której nie przespaliśmy, podczas której lecieliśmy. 

O drugim dniu zgrupowania:
– Dzisiaj dwie jednostki treningowe. Trochę popracowaliśmy, ale byłem nastawiony na ciężką pracę.

O odpoczynku na plaży:
– Wiadomo, że teraz jest taki okres, w którym będziemy ciężko trenować i przede wszystkim dość często i wydaje mi się, że to jest potrzebne. Przede wszystkim ta zimna woda szybciej regeneruje, a słońce dostarcza nam witaminy D3, która jest dla nas ważna i wzmacnia naszą odporność.

O drugim sobotnim treningu:
– Mieliśmy rozgrzewkę, wiadomo. Potem grę taktyczną, w której szlifowaliśmy nasze zachowania w ofensywie i defensywie. Skończyliśmy częścią biegową.

O warunkach treningowych w Turcji:
– Przed wyjazdem mieliśmy dwa tygodnie przygotowań w Łodzi. Tam mieliśmy warunki treningowe, ale nie mogliśmy wejść na naturalną murawę, a na takiej będziemy grać w lidze czy w pucharze. Cieszymy się, że mogliśmy wyjść na naturalne boisko, więc to jest najważniejszy aspekt tego zgrupowania w Turcji. W fajnych warunkach przygotowujemy się na pierwszy mecz.

O nadchodzących sparingach:
– W tych przygotowaniach sparingi są najbardziej istotne. W nich możemy sprawdzić swoją formę, nasze zachowania i to, w jakim stopniu wywiązujemy się z taktyki

.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119