Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Ełkaesiacy ze wsparciem dla Samu Corrala

„Samu, estamos contigo mucho animos” brzmiało hasło, które przyozdobiło specjalne koszulki, w kórych piłkarze ŁKS-u wybiegli na rozgrzewkę przed meczem z GKS-em Tychy. Był to oczywiście wyraz wsparcia dla kontuzjowanego Samu Corrala.

Hasło z koszulek „Rycerzy Wiosny” w wolnym tłumaczeniu brzmi „Jesteśmy z Tobą, dużo otuchy”. Ten symboliczny gest ma wlać w Samu Corrala nieco więcej otuchy w trakcie powrotu do sprawności po operacji, którą przeszedł w mijającym tygodniu.

Przypomnijmy – Samu Corral na początku okresu przygotowawczego nabawił się kontuzji zerwania więzadła krzyżowego. Więcej o sytuacji Hiszpana przeczytacie TUTAJ.

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119