Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Damian Kos sędzią meczu z GKS-em Jastrzębie!

Rozjemcą środowego starcia „Rycerzy Wiosny” z GKS-em Jastrzęie będzie Damian Kos. Gdańszczanin prowadził w przeszłości jeden mecz z udziałem ŁKS-u i co ciekawe było to również spotkanie z GKS-em, ale Bełchatów.

Damiana Kosa na liniach wesprą Piotr Podbielski i Łukasz Sikora, arbitrem technicznym meczu będzie Albert Różycki, z kolei za system VAR odpowiedzialni będą Dominik Sulikowski oraz Marcin Borkowski.

Gdańszczanin prowadził w bieżącym sezonie zaledwie dwa mecze. Oba przypadły na rozgrywki PKO BP Ekstraklasy i w obu przypadkach gospodarze wygrywali 1:0.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Damiana Kosa:

Bilans: 1 spotkanie: 1 remis Bramki: 1-1

Sezon 2017/18:
17.09.2017: ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 1:1 (II Liga)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119