Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Nacho Monsalve wypada na trzy tygodnie!

Kontuzja, której w piątkowym meczu przeciwko Puszczy Niepołomice nabawił się Nacho Monsalve okazała się poważna. Hiszpańskiego stopera czeka teraz trzytygodniowa przerwa od treningów.

Nacho Monsalve w piątkowym meczu z Puszczą Niepołomice wyszedł w wyjściowej jedenastce, jednak plac gry opuścił już w 9 minucie. Hiszpan nie był zdolny do kontynuowania gry ze względu na uraz kostki, którego nabawił się podczas jednej z interwencji.

Jak się okazuje – kontuzja Nacho okazała się nieco poważniejsza. Uszkodzeniu uległo więzadło trójgraniaste, przez co Hiszpana czekają kolejne trzy tygodnie przerwy od treningów. W poniedziałek Monsalve rozpoczął wstępną fazę leczenia.

W środę trener Kibu Vicuna nie skorzysta również z Ricardinho, Antonio DomingeuzaSamuela Corrala. „Rico” i „Samu” trenują indywidualnie, Dominguez zaś wciąż leczy uraz, którego nabawił się w Tychach. Gotowy do gry ma być z kolei Maciej Dąbrowski.

fot. ŁKS Łódź