Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Nacho Monsalve wypada na trzy tygodnie!

Kontuzja, której w piątkowym meczu przeciwko Puszczy Niepołomice nabawił się Nacho Monsalve okazała się poważna. Hiszpańskiego stopera czeka teraz trzytygodniowa przerwa od treningów.

Nacho Monsalve w piątkowym meczu z Puszczą Niepołomice wyszedł w wyjściowej jedenastce, jednak plac gry opuścił już w 9 minucie. Hiszpan nie był zdolny do kontynuowania gry ze względu na uraz kostki, którego nabawił się podczas jednej z interwencji.

Jak się okazuje – kontuzja Nacho okazała się nieco poważniejsza. Uszkodzeniu uległo więzadło trójgraniaste, przez co Hiszpana czekają kolejne trzy tygodnie przerwy od treningów. W poniedziałek Monsalve rozpoczął wstępną fazę leczenia.

W środę trener Kibu Vicuna nie skorzysta również z Ricardinho, Antonio DomingeuzaSamuela Corrala. „Rico” i „Samu” trenują indywidualnie, Dominguez zaś wciąż leczy uraz, którego nabawił się w Tychach. Gotowy do gry ma być z kolei Maciej Dąbrowski.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119