Piłka Nożna

Akademia ŁKS ma nowego skauta

Struktury Akademii ŁKS się poszerzają! Klub z al. Unii ogłosił dziś, że nowym skautem akademii piłkarskiej Łódzkiego Klubu Sportowego został Adam Majchrzak.

Adam Majchrzak ma bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą. Przez lata pracował jako trener i skaut w AKS SMS Łódź i to z sukcesami. Pod jego wodzą zespół do lat 15 awansował trzy lata temu do Centralnej Ligi Juniorów. W tym okresie dał się poznać nie tylko jako bardzo kompetentny trener piłki nożnej, ale także jako doskonały i zdyscyplinowany wychowawca i utalentowany skaut.

Jego zadaniem będzie obserwacja rynku i szukanie nowych talentów, które w przyszłości mogą wzmocnić Akademię ŁKS. 

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119