Kibice

Podsumowanie Ełkaesiaciego weekendu 14.11

Takie weekendy chcemy oglądać! W minioną sobotę zwycięstwami zakończyły się wszystkie z czterech spotkań sportowców ŁKS-u!

Sobota, 14 listopada

ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów 4:1 – RELACJA

Po raz kolejny w tym sezonie o wyniku spotkań drużyny rezerw zadecydowały bramki kapitana – Aleksandra Ślęzaka. Środkowy obrońca w drugiej połowie sobotniego spotkania skompletował hat-tricka, a wszystkie bramki padały z rzutów karnych. Tym spotkaniem ŁKS II Łódź zakończył rundę jesienną IV ligi na fotelu lidera!

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź 0:3 – RELACJA

Kolejny mecz, kolejne zwycięstwo. Łódzki walec powoli zmierzający w kierunku awansu rozkręca się z każdym kolejnym meczem i rozbija kolejnych rywali. Tym razem ekipa Wojciecha Stawowego rozbiła przedostatnią drużynę w tabeli i umocniła się na fotelu lidera.

Isetia Erzurum – ŁKS AZS UŁ SG Łódź 69:86

Trzecie z rzędu zwycięstwo zanotowali koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego. I choć Ełkaesiacy udali się do Warszawy z nie małymi problemami zdrowotnymi (choroba wykluczyła z meczu chociażby trenera Piotra Zycha), to zdołali od początku dominować spotkanie, wygrać kolejny mecz i awansować na drugie miejsce w tabeli!

ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:0 – RELACJA

Po dwóch dość bolesnych porażkach spotkaniach siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego ponownie posmakowały zwycięstwa! Sobotnie spotkanie stało na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu było co oglądać. Po meczu cieszy na pewno bardzo dobra postawa Łódzkich Wiewiór!