Ponownie zwycięskie! ŁKS – Legionovia 3:0

Można powiedzieć w końcu. W końcu siatkarki ŁKS-u zagrały na swoim optymalnym poziomie i w końcu wygrały spotkanie. Sobotnim wieczorem Łódzkie Wiewióry pokonały Legionovię i odbiły się od dołka siatkarskiej formy!

Przez niemalże cały czas trwania pierwszego seta siatkarki obu zespołów zgotowały nam bardzo wyrównane i ciekawe widowisko. Punktowe prowadzenie raz po raz zmieniało stronę siatki, równie często trenerzy obu ekip próbowali wybić z rytmu rywalki biorąc czas. Cały obraz spotkania zmienił się jednak przy stanie 21:21. Wówczas to gościnie totalnie zniknęły, a grę zaczęły kreować Łódzkie Wiewióry. Ełkaesianki od tego momentu ugrały również cztery punkty z rzędu, a pierwszą partię zakończyły atakiem Katarzyny Zaroślińskiej-Król.

Druga partia spotkania również układała się w miarę po równo dla obu zespołów. Choć momentami to gościnie były w stanie odskoczyć na kilka punktów, to Ełkaesianki nie miały większych problemów, żeby te straty nadrobić. Od stanu 13:13 swoją przewagę skrupulatnie budowały podopieczne Giuseppe Cuccariniego. Gospodynie były w stanie odskoczyć swoim rywalkom na kilka „oczek”, co pozwoliło im ze spokojem kontrolować przebieg spotkania. Ostatecznie przewaga Łódzkich Wiewiór w drugim secie urosła do siedmiu punktów, a przewaga w całym meczu do dwóch setów.

Trzeci set nie przyniósł już równej gry. Od samego początku przebieg tej partii kontrolowały Ełkaesianki. I to aż siedem Ełkaesianek, bo właśnie w tej części gry zameldowała się dobrze znana w Łódź Sport Arenie Daria Szczyrba, która od początku sezonu reprezentuje Legionovię. Była Wiewióra chciała nieco zamieszać w meczu i na początku nawet jej się to udawało. Po chwili jednak do swojego zabójczego marszu powróciły obecne Wiewióry, które wciąż powiększały swój stan punktowy, w dużej mierze za sprawą Katariny Lazović. W szczytowych momentach trzeciego seta Ełkaesianki prowadziły już nawet siedmioma punktami. I taką też różnicą zakończyła się partia, a zarazem cały mecz.

MVP sobotniego spotkania wybrana została Katarina Lazović.

Następne ligowe starcie Łódzkie Wiewióry stoczą już w środę, kiedy to odrabiając ligowe zaległości zmierzą się z #VolleyWrocław.

ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:0
(25:21; 25:18; 25:18)

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0