Sobotni wieczór z Wiewiórami! Zapowiedź spotkania ze Stalą Mielec

W sobotnim starciu siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają o godzinie 19:00 w ramach 7. kolejki Tauron Ligi z tegorocznym beniaminkiem, Stalą Mielec. Forma ełkaesianek z meczu na mecz jest coraz lepsza, więc możemy spodziewać się świetnego spotkania!

Wiewióry sezon zaczęły nie najlepiej i wydawało się, że dojdzie do nagłych ruchów ze strony zarządu. Klub jednak zachował spokój, a trener Alessandro Chiappini wyciągną wnioski, wydostając zespół z kryzysu. Dowodem tego było na pewno zwycięstwo w 2. kolejce Ligi Mistrzyń, gdzie biało-czerwono-białe wygrały pewnie 3:0.

Dzisiejszym rywalem łodzianek jest zespół z Mielca, który awansował w poprzednim sezonie do najwyżej klasy rozgrywkowej, Tauron Ligi. Stal od wielu sezonów na zapleczu elity była faworytem do awansu, jednak dopiero teraz po latach zespół zrealizował cel. Ten sezon to na razie jedna wygra, 3:2 z UNI Opole, przez co zespół prowadzony przez Wiesława Popika przedostatnią lokatę.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki dziś o godzinie 19:00. Transmisje śledzić będzie można na platformie Polsat Box Go.