Przedłużyć serię zwycięstw. Zapowiedź meczu z UNI Opole

Już jutro o godzinie 17:30 ełkaesiaczki podejmą u siebie zespół UNI Opole. Dla „Wiewiór” będzie to szansa, aby kontynuować serię zwycięstw TAURON Lidze i zrównać się punktami z trzecią drużyną.  – Legionovią LegIonowo.

Biało-czerwono-białe po wyjazdowej wygranej z outsiderem TAURON Lligi – Jokerem Świecie (3-1), podejmą u siebie ekipę UNI Ople. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na wyjeździe „Wiewióry” wygrały po zaciętym meczu 3-1, a MVP tego spotkania została Kamila Witkowska. Dla trenera ŁKS-u Michała Cichego będzie to drugi ligowy występ w roli pierwszego trenera. Dla nowego szkoleniowca łodzianek będzie ważne, aby jego podopieczne zaprezentowały się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, zatem będziemy mogli się spodziewać bardzo ciekawego meczu.

Ostatnie spotkania nie były łatwe dla UNI Opole, gdyż te przegrały ostatnie 3 pojedynki ligowe. Bez wątpienia siatkarki z Opola jadą jednak do Łodzi po punkty, ta rywalizacja będzie o tyle istotna w kontekście walki o play-offy dla gości, ponieważ opolanki znajdują się obecnie na 9 miejscu i tracą jedynie 2 punkty do sąsiadującego w tabeli ósmego MKS-u Kalisz (W fazie play-off występują zespoły, które zajęły miejsca 1-8 na koniec sezonu).

Początek spotkania zawodniczek spod herbu przeplatanki z UNI Opole rozpocznie się w jutro godz. 17:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

Fot. Pilot08