Siatkówka

Przedłużyć serię zwycięstw. Zapowiedź meczu z UNI Opole

Już jutro o godzinie 17:30 ełkaesiaczki podejmą u siebie zespół UNI Opole. Dla „Wiewiór” będzie to szansa, aby kontynuować serię zwycięstw TAURON Lidze i zrównać się punktami z trzecią drużyną.  – Legionovią LegIonowo.

Biało-czerwono-białe po wyjazdowej wygranej z outsiderem TAURON Lligi – Jokerem Świecie (3-1), podejmą u siebie ekipę UNI Ople. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na wyjeździe „Wiewióry” wygrały po zaciętym meczu 3-1, a MVP tego spotkania została Kamila Witkowska. Dla trenera ŁKS-u Michała Cichego będzie to drugi ligowy występ w roli pierwszego trenera. Dla nowego szkoleniowca łodzianek będzie ważne, aby jego podopieczne zaprezentowały się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, zatem będziemy mogli się spodziewać bardzo ciekawego meczu.

Ostatnie spotkania nie były łatwe dla UNI Opole, gdyż te przegrały ostatnie 3 pojedynki ligowe. Bez wątpienia siatkarki z Opola jadą jednak do Łodzi po punkty, ta rywalizacja będzie o tyle istotna w kontekście walki o play-offy dla gości, ponieważ opolanki znajdują się obecnie na 9 miejscu i tracą jedynie 2 punkty do sąsiadującego w tabeli ósmego MKS-u Kalisz (W fazie play-off występują zespoły, które zajęły miejsca 1-8 na koniec sezonu).

Początek spotkania zawodniczek spod herbu przeplatanki z UNI Opole rozpocznie się w jutro godz. 17:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119