Siatkówka

Bój o Superpuchar Polski już w najbliższą niedzielę!

Na ten dzień kibice łódzkiej siatkówki czekali z niecierpliwością. Już w najbliższą niedzielę Łódzkie Wiewióry stanął przed szansą zdobycia Superpucharu Polski i oficjalnie zainaugurują sezon 2019/20!

Stałym już punktem każdego sezonu jest potyczka zdobywczyń Pucharu Polski oraz mistrzyń Polski. Mecz o najbardziej prestiżowe trofeum w Polsce jest granicą między okresem przygotowań, a nowym sezonem.

W tym roku los połączył ze sobą w tym pojedynku dwie drużyny, które znają się dość dobrze. Zdobywczynie Pucharu Polski – Chemik Police – zmierzą się ze swoimi następczyniami na ligowym tronie – siatkarkami ŁKS Commercecon Łódź. Ostatni mecz obu zespołów, w ramach turnieju Commercecon Cup 2019, zakończył się gładką wygraną Policzanek (3:0). Ale Superpuchar to inna historia. Zdecydowanie żadnej ze stron nie można wieścić faworytem tego meczu.

Mecz o Superpuchar Polski odbędzie się już w najbliższą niedzielę (06.10) w Arenie Kalisz. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:30.

Bilety na to spotkanie wciąż są dostępne. Chyba nikt nie ma wątpliwości jak najlepiej spędzić niedzielny wieczór?


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119