Siatkówka

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź zaprezentują się kibicom!

Kilka z nich cieszyło się ze złotych medali mistrzostw Polski. Kilka z nich dopiero dołączyło do drużyny. Nowy trener, nowy sztab szkoleniowy, nowe twarze. Już niedługo wszyscy razem będą dumnie reprezentować „Przeplatankę” na polskich i europejskich parkietach. W najbliższy poniedziałek każdy z Was będzie miał okazję poznać zawodniczki oraz sztab szkoleniowy Łódzkich Wiewiór!

Współpraca Łódzkiego Klubu Sportowego z Sukcesją przyniosła obu stroną już wiele korzyści. Idąc za ciosem i nawiązaniem współpracy z marką Helios, kolejna prezentacja siatkarek ŁKS-u odbędzie się w łódzkiej galerii handlowej. Już w najbliższy poniedziałek (07.10) każdy kibic siatkarski będzie miał okazje zrobić sobie zdjęcie, czy też dostać autograf od ulubionej zawodniczki. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 18, w Sali „Bałtyk” kina Helios w Sukcesji. Po części oficjalnej zawodniczki i sztab szkoleniowy będą do dyspozycji kibiców.

Znaczną część drużyny już dobrze znamy. To właśnie dzięki nim mogliśmy się cieszyć w poprzednim sezonie z pierwszego od lat drużynowego mistrzostwa Polski dla Łódzkiego Klubu Sportowego. Część z nich dopiero poznamy. Klub zasiliły zawodniczki, które tej radości z sukcesów mają nam przysporzyć jeszcze więcej. Zanim zasiądziemy wspólnie na trybunach, będziemy zdzierać gardła dopingując nasze Wiewióry przyjdźmy w poniedziałek do Sukcesji, pokażmy im swoje wsparcie, a może nawet świętujmy Superpuchar Polski!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119