Piłka Nożna

Sobociński powołany na mecze z Rosją i Serbią

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz powołał 23 zawodników na najbliższe spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy z Rosją i Serbia. Wśród powołanych znalazł się środkowy obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego Jan Sobociński.

Polacy pierwszy z tych meczów rozegrają 11 października w Jekaterynburgu z Rosją. Cztery dni później w Łodzi zmierzą się z Serbami.

Lista powołanych zawodników:

Bramkarze: Marcin Bułka (PSG), Kamil Grabara (Huddersfield Town), Karol Niemczycki (Puszcza Niepołomice)

Obrońcy: Karol Fila (Lechia Gdańsk), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Pestka (Cracovia), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Walukiewicz (Cagliari), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze)

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz (Wisła Płock), Mateusz Bogusz (Leeds United), Patryk Dziczek (US Salernitana), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Sylwester Lusiusz (Cracovia), Jakub Moder (Lech Poznań), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków)

Napastnicy: Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Paweł Tomczyk (Lech Poznań)