Piłka NożnaRezerwy

Pucharowe starcie z ligowym rywalem. Zapowiedź meczu ŁKS II – KS Kutno

Już o godzinie 15 rozpocznie się starcie ŁKS-u II z KS Kutno w ramach czwartej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Rywale rezerw „Rycerzy Wiosny” to drużyna, z którą na co dzień rywalizują w III Lidze, a w tabeli dzielą ich jedynie 4 punkty.

Dla rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego mecz czwartej rundy Okręgowego Pucharu Polski to pierwsze starcie w ramach tegorocznych rozgrywek. Rywalizację planowo mieli rozpocząć rundę wcześniej, jednak ich rywal, Termy Uniejów, na kilka dni przed spotkaniem zrezygnowały z udziału w rozgrywkach.

W poprzedniej edycji Okręgowego Pucharu Polski ŁKS II radził sobie bardzo dobrze i dotarł aż do finału tych rozgrywek. W meczu rozegranym 22 czerwca na Stadionie Króla ulegli wówczas Unii Skierniewicze 1-3. Po drodze pokonali wówczas Borutę ZgierzGKS KsawerówSokół Aleksandrów ŁódzkiLechię Tomaszów Mazowiecki, a także RKS Radomsko.

Dzisiejsi rywale młodych „Rycerzy Wiosny” na co dzień rywalizują z nimi w III Lidze. Aktualnie z 17 punktami na koncie zajmują 6. miejsce, jednak rezerwy ŁKS-u, mimo zajmowania 10. miejsca, tracą do nich jedynie 4 punkty. W poprzedniej edycji Okręgowego Pucharu Polski KS Kutno także zaszło do końcowej fazy rozgrywek. Odpadli z nich dopiero w ćwierćfinale, kiedy pokonała ich Unia Skierniewice aż 7-0.

W tym sezonie nie jest to pierwsze spotkanie między ŁKS-em II KS Kutno17 sierpnia młodzi „Rycerze Wiosny” starli się z dzisiejszymi rywalami w pucharze w ramach 3. kolejki rozgrywek III Ligi. Wówczas z tego spotkania górą wyszli Łodzianie, którzy wygrali 2-1 po bramkach Ślęzaka Dynela. Honorową bramkę dla drużyny z Kutna zdobył były Ełkaesiak, Adam Patora.

Fot. Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119