Zakończyć fazę grupową zwycięstwem! Zapowiedź spotkania z Fenerbahce

W ramach ostatniej kolejki, fazy grupowej Ligi Mistrzyń, biało-czerwono-białe podejmą w Berlinie Fenerbahce Stambuł, który posiada jednakową ilość punkt w grupie co Wiewióry. Awans łódzkich siatkarek jest już pewny, jednak te będą walczyć, o jeszcze lepszy wynik mimo pewnych rozstrzygnięć.

Dla siatkarek Łódzkiego Klubu sportowego będzie to już drugie spotkanie w tym tygodniu (W pierwszym spotkaniu, Wiewióry wygrały w lidze z Palcem Bydgoszcz 3:0), lecz tym razem na arenie międzynarodowej, w ramach 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Mimo dwóch porażek z MTV Suttagart, biało-czerwono-białe prezentują bardzo dobrą siatkówkę, czego efektem jest awans do fazy grupowej.

Rywalkami ełkaesianek jest Fenerbahce SK, które swoje spotkania na co dzień rozgrywa w Stambule, jednak po ostatnich wydarzeniach w Turcji, jakim było trzęsienie ziemi, mecz został przeniesiony do Berlina. Turczynki obecnie w lidze zajmują 3 miejsce i tracą 11 punktów do lidera. W Lidze Mistrzyń w pojedynkach bezpośrednich między ŁKS a Fenerbahce, w pierwszym spotkaniu górą były siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego, w którym to wygrały 3:1. Mamy zatem nadzieję, że będzie tak również w rewanżu!

Początek meczu już dzisiaj o godz. 15:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport