Utrzymać dobrą passę. Zapowiedź meczu z #VolleyWrocław

Już o godzinie 17:30 ŁKS zmierzy się na wyjeździe z #VolleyWrocław, w ramach ostatniego spotkania 6. kolejki TAURON Ligi. Drużyna z Dolnego Śląska znajduje się aktualnie w dole tabeli i ma problemy z formą, więc dla łodzianek będzie to dobra okazja, aby przedłużyć swoją zwycięską serię i doskoczyć do rywalek z miejsc 1-3.

Po gorszym starcie sezonu „Wiewióry” nabrały rozpędu po wyjazdowej wygranej z Chemikiem Police. W kolejnych spotkaniach bez utraty seta pokonały Pałac Bydgoszcz oraz MKS Kalisz, poprawiając swoją sytuację w tabeli. Teraz przed łodziankami kolejna okazja na to, aby zapunktować, szczególnie, że w meczu otwarcia 6. kolejki Radomka Radom przegrała z Legionovią Legionowo. Przy dobrym wyniku na wyjeździe we Wrocławiu, biało-czerwono-białe zrównają się punktami z Radomką, która aktualnie znajduje się na 3. miejscu w tabeli.

Dzisiejszym przeciwnikiem podopiecznych Michala Maska jest #VolleyWrocław – zespół, który jak na razie nie może znaleźć optymalnej formy, przez co okupują 11. lokatę w tabeli. Dotychczas udało im się pokonać jedynie Grot Budowlanych, jednak z wynikiem 3:2, przez co na ich koncie znajdują się jedynie 2 oczka. W trakcie letniego okna transferowego sporo się zmieniło w drużynie z Dolnego Śląska – odeszła stamtąd m.in Kamila Witkowska, grająca aktualnie z przeplatanką na piersi.

Początek meczu #VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź został zaplanowany na godzinę 17:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w serwisie PolsatBoxGo oraz bezpłatnie na stronie polsatsport.pl.

Fot. TAURON Liga