Siatkówka

Rozpocząć tydzień od zwycięstwa! Zapowiedź spotkania z Pałacem Bydgoszcz

Przed biało-czerwono-białymi wyjazdowe stracie w ramach 15. kolejki Tauron ligi w Bydgoszczy z miejscowym Pałacem. Wiewióry czeka trudne wyzwanie, ponieważ będzie to pierwsze z trzech spotkań w tym tygodniu, a te mają przed sobą wyjazd do Niemiec na zaległy mecz z Fenerbahçe SK. 

Już dzisiaj siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego czeka wyjazd do Bydgoszczy na mecz z Pałacem. Dzisiejszym spotkaniem rozpoczynają swój maraton meczowy w tym tygodniu. Po tym spotkaniu Wiewióry jada do Berlina na zaległy mecz z Fenerbahçe, który zadecyduje o końcowej pozycji w grupie Ligi Mistrzyń. Po wyjeździe do Turcji ełkaesianki zagrają następnie w niedziele z #Volley Wrocław. Ważne w tych spotkaniach będzie rozkład sił, więc będziemy mogli spodziewać się pewnych rotacji w ekipie Alessandro Chiappiniego.

Rywalkami Wiewiór jest Pałac Bydgoszcz, który udanie rozpoczął rozgrywki, wygrywając 4 na 6 spotkań, lecz po tym bydgoszczanki zaczęły wszytko przegrywać. W ekipie prowadzonej przez Mirosława Zawieracza występują dwie byłe zawodniczki. Monika Gałkowska oraz Agata Witkowska. W poprzednich latach górował ŁKS, ostatnia porażka Wiewiór z Pałacem była aż w 2019 roku, wtedy do ełkaesianki uległy 3:1 w spotkaniu wyjazdowym.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z Pałacem Bydgoszcz dzisiaj o godz. 20:30. Transmisje śledzić będzie można na antenie Polsatu Sport..


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119