Julita Piasecka na dłużej w ŁKS-ie!

Julita Piasecka pozostaje w ŁKS-ie Commercecon Łódź na sezon 2023/24! Choć klub nie opublikował jeszcze komunikatu w tej sprawie, opieramy się na najpewniejszym źródle jakie może być w tej kwestii – słowach prezesa i właściciela sekcji siatkarskiej, Huberta Hoffmana.

Za nami szczęśliwy koniec sezonu 2022/23, w którym ŁKS Commercecon Łódź zdobył Mistrzostwo Polski, więc wszyscy fani siatkówki powoli zaczynają żyć transferami i zmianami do jakich może dojść w mistrzowskiej ekipie. 

Znaki zapytania były przy nazwisku Julity Piaseckiej – młoda przyjmująca, powołana do reprezentacji Polski, nie była podstawowym wyborem trenera Chiappiniego, choć regularnie wpuszczał ją z ławki rezerwowych. Plotki głosiły, że po sezonie może odejść do drużyny UNI Opole, choć wiemy już, że tak nie będzie. Przyjmująca świetnie weszła w buty kontuzjowanej Zuzanny Góreckiej, dokładając ważną cegiełkę do ostatecznego zwycięstwa „Wiewiór” (w ostatnim meczu finałów została nagrodzona tytułem MVP).

We wtorkowe popołudnie w Sport Arenie odbyło się spotkanie drużyny z kibicami, podczas którego wspólnie świętowano zdobycie złotego medalu przez ełkaesianki. Nie zabrakło chwili na przemówienia – wypowiedział się także prezes oraz właściciel ŁKS-u Commercecon Łódź, Hubert Hoffman, który poza wyrażeniem wdzięczności dla drużyny i kibiców wspierających siatkarki przez cały sezon, także poza granicami Polski, miał dla sympatyków biało-czerwono-białych niespodziankę. Ogłosił, że pierwszym (a właściwie drugim, po Robercie Ratzke, która swój kontrakt przedłużyła zimą) „transferem” ŁKS-u przed sezonem 2023/24 będzie Julita Piasecka, która pozostanie kolejny rok przy al. Unii.

Julita, cieszymy się, że zostajesz z nami na dłużej!

Fot. Wojciech Pakulski