Kolejny sold-out? W środę trzeci mecz finału mistrzostw Polski!

Kiedy grają siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego, to emocje i palpitacje serca są niemalże gwarantowane. W pierwszym meczu finału mistrzostw Polski ełkaesianki przegrały 1:3, w drugim odwróciły losy spotkania i wygrały 3:2. W środę w Łódź Sport Arenie rozegramy trzeci mecz finałowy!

Pierwszy mecz finału mistrzostw Polski przyciągnął do Łódź Sport Areny komplet widzów. Fanatyczny doping od pierwszej do ostatniej minuty tym razem nie pomógł, ale z całą pewnością zmotywował siatkarki do heroicznej walki w drugim spotkaniu z Developresem Rzeszów. Przed nami trzecie, arcyważne starcie. Zwycięzca środowego meczu wyjdzie w serii do trzech zwycięstw na prowadzenie 2:1.

W środę z całą pewnością będzie wiele wymówek – dzień pracujący, mecz o 17:30 i tym podobne. Ale dla fanatyków nie ma wymówek! Udowodnijmy po raz kolejny, że jesteśmy najlepszymi kibicami w siatkarskiej Polsce i ponieśmy Łódzki Klub Sportowy do zwycięstwa!

Na trzy dni przed meczem w sprzedaży zostało jeszcze około 800 biletów. Kupicie je on-line na stronie sportarena.makis.pl.

WSZYSCY NA HALĘ!