„Kowal” piłkarzem meczu z Wisłą!

Czytelnicy ŁKSFANS.pl wybrali najlepszego zawodnika Łódzkiego Klubu Sportowego w piątkowym meczu z Wisłą Kraków. Najwięcej głosów zdobył środkowy pomocnik, Mateusz Kowalczyk.

Utalentowany młodzieżowiec Łódzkiego Klubu Sportowego po raz kolejny w tym sezonie błyszczał na murawie. Doskonały występ tego zawodnika był kluczowy dla ełkaesiaków, którzy wywalczyli pełną pulę punktów. Jego praca w środku pola była niezwykle efektywna – doskakiwanie do rywala, odbiór piłki, szybkie przemieszczanie się od szesnastki do szesnastki oraz kreatywne i odważne podania. Młodzieżowiec nie zdobył bramki, ale dał z siebie wszystko, stając się impulsem dla drużyny.

W naszej sondzie zyskał 34% głosów. Kolejne miejsca zajęli Michał Mokrzycki (29%) oraz Piotr Janczukowicz (16%).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport