Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

ŁKS znów w czołówce frekwencji w kraju!

Piątkowy mecz z Wisłą Kraków na żywo oglądało blisko 15 tysięcy kibiców. Jak pokazała końcówka piłkarskiego weekendu – była to trzecia najwyższa frekwencja w kraju!

Piątkowy mecz na Stadionie Króla bez wątpienia był prawdziwym hitem. Na Łódź zwrócone były oczy całej piłkarskiej Polski, a na trybunach pojawiło się wiele interesujących postaci, z przedstawicielami władz Polskiego Związku Piłki Nożnej na czele.

Bilety na mecz z Wisłą wyprzedały się na tydzień przed pierwszym gwizdkiem. Zapełniliśmy wszystkie dostępne na to spotkanie sektory. Ostatecznie na Stadionie Króla pojawiło się 14 854 kibiców, co po raz kolejny dało nam miejsce we frekwencyjnej czołówce kraju!

Ale nie zwalniamy tempa! Przed nami mecz z Resovią, na który trwa już sprzedaż biletów. To kolejna szansa na zapełnienie naszego wspólnego domu!

Frekwencja na polskich stadionach w weekend 5-7 maja:
1. Lech Poznań – Cracovia 31 123
2. Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 20 257